חיפוש סגור
מתעניינים בלימודים?
תורת האימון והתחרות/משחק בספורט ההישגי והתחרותי ד"ר איציק בן מלך

תורת האימון והתחרות/משחק בספורט ההישגי והתחרותי ד"ר איציק בן מלך

אודות הספר: תורת האימון והתחרות/משחק בספורט ההישגי והתחרותי ד"ר איציק בן מלך

מקצוע האימון השתכלל עם השנים ובעשור האחרון הפך למורכב מאינספור פרטים.

אם בעבר הרחוק מאמן היה נותן לשחקנים כדור ומסתפק בחמש דקות ריצה קלה לחימום, הרי שהיום נכנסים לתוך האימון היבטים מתודיים, מדעיים, פיסיולוגיים,רפואיים והתנהגותיים רבים, שהופכים את המאמן לאדם שחייב לשכלל את כל הנתונים ורק אז לקבל את מגוון החלטותיו.

בספרו תורת האימון ותחרות/המשחק סוקר ד״ר איציק בן מלך את כל המרכיבים הדרושים למועדון, מאמן וארגון כדי להביא את הספורטאים למיצוי הפוטנציאל שלהם. הספר עוסק במגוון רחב של ענפי ספורט ולא פוסח על אף סעיף: החל מהכשרה גופנית, מבנה ארגוני נכון, דרך בעלי התפקידים הדרושים כדי להביא הצלחה לכדי מימוש, בניית תוכנית אימונים, ויסות, מעקב ובקרה , מבנה גופני, רגשי וביולוגי של ילדים ונערים, הבדלים בהתפתחות בין בנות ובנים, קואורדינציה, סוגי מאמנים וכל הקשור לתהליך אימונים ותחרויות/משחקים.

נדמה שאין מתאים מד״ר בן מלך לכתוב את הספר הזה.

האיש שהקים וניהל את היחידה לספורט הישגי בישראל בשנות ה-80, והיה הראשון להכניס מדע לספורט הישראלי. היה ספורטאי ומאמן אולימפי, העמיק בלימודי תורת האימון בגרמניה ואת הדוקטורט במדעי הספורט למד גם כן בגרמניה הידועה בשילוב המדע בספורט. היה יועץ מקצועי לוועד האולימפי בקניה, ניהל את האקדמיות הספורט בדרום אפריקה ועבד וייעץ במועדונים בישראל ובעולם.

בספרו  מביא אתו לא רק ידע תיאורטי, אלא גם ידע מעשי ומשלב ידע אקדמי עם יישום בשטח, וזה מה שמיוחד ומאפיין את איציק - ידע עצום, ביחד עם ניסיון שאין שני לו.

נדמה כי כל מי שרוצה להבין ספורט לעומק, בוודאי את מקצוע האימון, יראה בספר הזה תנ״ך של ממש, שמביא את כל המרכיבים הדרושים להצלחה מעמיקה במקצוע המורכב שנקרא מאמן.

לרכישת הספר תורת האימון והתחרות/משחק בספורט ההישגי והתחרותי ד"ר איציק בן מלך ב65 ₪ כולל משלוח לחצו כאן